حمایت از کارآفرین ملی (ساختمان کارآفرینان)

زبانه های اولیه

حمایت از کارآفرین ملی (ساختمان کارآفرینان)

ما به یاری شما، امیدی شویم بر دل ارزش آفرینان و در موفقیت هایشان شریک شویم. محلی جهت اسکان موقت این گروه از افراد و دادن موقعیتی به آنها برای ارزش بخشیدن به رویا کسب و کارشان.

درباره شزان

شرکت شزان بستری برای توسعه و شتابدهی محصول فراهم آورده است تا افراد صاحب ایده بتوانند با استفاده از آن محصولی متناسب و منطبق با نیاز بازار ارائه دهند. آموزش میبینند که چگونه می توان کارآفرین بود. یاد می گیرند که سختی هایی را باید تحمل کرد، باید از خانواده دور بود و بیشترین زمانی که دارند برای توسعه و پیشرفت کار خود خرج کنند.

دغدغه چیست؟

صاحبان ایده برای راه اندازی کسب و کار و ارزش بخشیدن به ایده خود از سایر شهرهای ایران نظیر اصفهان، مشهد و... قدم به محیط شزان می گذارند تا شروع به ارزش آفرینی برای کشور خود کنند. رویای بزرگ شدن کسب و کار خود، صادر کردن محصول خود و هزاران هدفی که با تمام وجود برای آن اینجا حاضر شده اند. اما میان تمام این رویا پردازی ها،  واقعیت آن ها را وامی دارد تا چند قدم به عقب برگردند و فعالیت آنها را دچار تزلزل می کند اینکه در مدت ارزش آفرینی محلی برای اسکان پیدا کنند. این مسئله باعث شده تا انرژی و انگیزه ازرش آفرینان پس مدتی تبدیل به نا امیدی گردد.

تلاشی برای ایجاد سبک زندگی کارآفرینی

 

 

ما به یاری شما، امیدی شویم بر دل این جوانان ارزش آفرینان و در موفقیت هایشان شریک شویم. محلی جهت اسکان موقت این گروه از افراد و دادن موقعیتی به آنها برای ارزش بخشیدن به رویا کسب و کارشان. لازم به ذکر است این مبلغ به صورت قرض به مدت 2 سال است جهت هزینه رهن ساختمانی که این ارزش آفرینان برای اسکان موقت خود در طول دروه از آن استفاده نمایند. پس از اتمام مدت 2 سال تمام مبلغ با ضمانت بانی پروژه شرکت شزان و تیم اجرای آن دکتر کلانتری نژاد  به حمایت کنندگان گرامی به تفکیک عودت داده خواهد شد. در حال حاضر مکان استقرار در نظر گرفته شده است و در مرحله تامین مالی جهت رهن مکان استقرار می باشیم.

 

شما به عنوان حمایت کننده در صورت تمایل می توانید با تیم های حمایت شده تعامل داشته باشید و تجربه های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید و راهنمایی شان کنید.

محل استقراری برای این جوانان ارزش آفرینان کم ارزش تر از درست کردن خانه بخت نیست. حمایت های غیر مالی جهت تجهیز محیط واحد ها نیز تقدیر می گردد. در راستای قدردانی از حمایت کنندگان، صفحه ای در وب سایت شزان در نظر گرفته شده است تا بانیان حمایتی در صورت تمایل در این صفحه معرفی گردند.

 

معرفی بانی پروژه

دکتر رضا کلانتری‌نژاد فناور و کارآفرین سریالی در زمینه فناوری‌های همگرا  است که پایان نامه دکترا وی نیز در زمینه ی طراحی مفهومی نانو حسگر زیستی با بکارگیری شبیه سازی است. موسس شرکت شزان و همگرا همچینین شریک موسس شرکت‌های استارتاپی SAFE و ISMS  است و دارای چندین ثبت اختراع و مقاله به صورت تخصصی در زمینه فناوری‌های نانو و زیستی است. برنده دو دوره جایزه خوارزمی، نویسنده 7 کتاب و مقاله است. آخرین کتاب او نیز به نام "تاثیرات موج چهارم توسعه علم و فناوری بر فرهنگ و اجتماع" است که حاصل 4 سال پژوهش در زمینه فناوری‌های همگرا (نانو، زیستی، اطلاعات و شناختی) است.

 

برای حمایت کلیک کنید

 


Leave a comment

Filtered HTML

  • آدرس هاي وب سايت و آدرس هاي ايميل بصورت خودكار لينك مي شوند.
  • Shortcodes usage

  • تگ هاي HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • شكستن خطوط و پاراگراف ها بصورت خودكار اعمال مي گردد.

Plain text

  • هيچ تگ HTML مجاز نيست.
  • آدرس هاي وب سايت و آدرس هاي ايميل بصورت خودكار لينك مي شوند.
  • شكستن خطوط و پاراگراف ها بصورت خودكار اعمال مي گردد.
تصویر کد امنیتی
حروفی که در تصویر نمایش داده شده، وارد کنید.