استارتاپ لبخندها

لبخند زدن بهترین راه حل مقابله با مشکلات اطراف ما است. توانایی اینکه چگونه با مشکلاتمان مقابله کنیم نیاز به اراده و سلامت ذهن و روان ما است. امروزه هم که اینقدر مشکلات در بین ما زیاد شده‌اند که دیگر کسی یادش نمی‌آید به مشکلات لبخند بزند و آن‌ها را از یاد ببرد.ادامه مطلب

Read More

حمایت از کارآفرین ملی (ساختمان کارآفرینان)

چندی است که بخت یارمان بوده و با کارآفرینان جوان کشور کار می کنیم. امید و تلاش این جوانان دلمان را روشن کرده است که به آینده می توان امید داشت. در این مدت دیده ایم که چطور رنج کمبود امکانات رفاهی را به جان می خرند تا رویاشان را محقق کنند. قصد کرده ایم آبرویمان را به ضمانت بگذاریم تا برای تهیه فضای مسکونی مناسبی برای این عزیزان در شهر پردیس قدمی کوچک برداریم. 
اگر به حمایت از کارآفرینان باور دارید و به شزان اعتماد، چراغی در این گلریزان روشن کنید
ممنونم که به ما اعتماد می‌کنید

برای حمایت کلیک کنید

Read More

بوم کمک‌رسان چیست و چطور کار می‌کند؟!

بوم کمک رسان کمک می‌کند تا یاد بگیریم بدون داشتن چشم داشت به همدیگر کمک کنیم، رفتاری که شاید خیلی‌ها در ایران با آن غریبه‌اند. کمک می‌کند تا این رفتار را تجربه کنیم و ببینیم کمک‌هایی از این دست در بلند مدت چطور پاسخ داده می‌شوند و چه تاثیری بر محیط دارند. کمک‌های بدون چشم داشت از جمله رفتارهای به ظاهر عجیب در اکوسیستم‌های موفق است. اما برخلاف عجیب بودنش قابل توجیه و منطقی است.

Read More

مراسم شهریور ماه اپل: ویژگی‌های تازه‌ای که اپل معرفی کرد

شرکت اپل همیشه یکی از پیشروهای تکنولوژی بوده. در این مقاله به بررسی ویژگی‌های تازه‌ای که اپل معرفی کرده است خواهیم پرداخت. ویژگی‌هایی که می‌تواند در آینده‌ی حوزه‌ی تکنولوژی تاثیر زیادی بگذارند.

Read More

جادوگری در ارائه های استارت آپ ها ( قسمت دوم )

در دورانی زندگی می‌کنیم که جادوگری‌ها به حقیقت پیوسته است. اگر در گذشته می‌گفتند که فردی پیدا شده است که با ذهن اجسام را تکان می‌دهد، او را جادوگر معرفی می‌کردند شاید بتوان گفت که جادوگران تازه‌کار در این دوران امروزی، ایده‌پردازان و صاحبان استارت‌آپ‌هاست که با ایده‌هایی نوین و در بعضی موارد جادویی و غیرممکن قصد دارند ارزش بیافرینند... ادامه

 

Read More

صفحات