درباره نوآوردگاه

آشنایی با نوآوردگاه

نوآوردگاه کارزار کسب و کار ایرانی، سکوی پرتاب شما به سوی تحقق رویای توسعه کسب و کار فناورانه خودتان

«نوآوردگاه» رویدادی آموزشی-عملی است که به کارآفرینان جوان آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانند برپایه ایده‌های نوآورانه خود، کسب‌وکاری راه‌ بیاندازند و آن را توسعه دهند. 
نوآوردگاه در مدت زمان 4 تا 5 روز متناسب با موضوع رویداد برگزار می‌شود. در این مدت شرکت‌کنندگان یاد میگیرند چگونه تیم تشکیل دهند، ایده‌هایشان را امکان‌سنجی کنند، مدل کسب‌و‌کارشان را طراحی کنند، طرح تجاری کسب‌و‌کارشان را تدوین کنند و همه این موارد را چطور در مقابل سرمایه گذار ارائه دهند. انعطاف‌پذیر بودن نوآوردگاه به طوری که با توجه به موضوع رویداد نوع کارگاه‌های آموزشی و زمان برگزاری متغیر است مزیتی است که در دیگر رویدادها دیده نمی‌شود.
نوآوردگاه با اجرای Gamification یا بازی‌‌وارسازی خلاقیت را به رویدادهای کارآفرینی وارد کرده‌است، به نوعی که تیم‌ها در نوآوردگاه بودجه مجازی دریافت می‌کنند و باید هزینه‌های کسب‌وکارشان را بصورت شبیه‌سازی شده، از آن بودجه پرداخت کنند. همچنین کارگاه‌های آموزشی نیز در قالب بازی برگزار می شود و تیم‌ها امتیازهایی را از مربیانشان دریافت می‌کنند. در پایان نوآوردگاه تیم‌ها، طرح و ایده‌هایشان را در مقابل شتابدهنده‌ها و سرمایه‌گذاران ارائه می‌کنند و تیم‌های برتر مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

1- حمایت و جذب افراد و یا تیم‌هایی خلاق و نوآور در خصوص تجاری‌سازی فناوری نوآورانه آنها؛
2- خلق ارزش؛
3- ایجاد اثرات اجتماعی در کشور در حوزه فناوری‌های همگرا؛
4- ایجاد جریان‌های درآمدی (خلق ارزش) برای کشور؛
5- برندسازی کشور در حوزه نظام نوآوری در منطقه و دنیا؛
6- توسعه زیرساخت نظام نوآوری خصوصا از فناوری تا بازار (ایجاد زیست بومی در خصوص توسعه فناوری نوآورانه در قالب فرآیند شتاب‌دهی).

 


تمامی صاحبان ایده های نوآورانه و علاقه مندان به کارآفرینی و ارزش آفرینی در همه مقاطع و رشته های تحصیلی اعم از فنی و غیر فنی و مدیریتی و مالی و ... و فریلنسرهای خلاق و علاقه مند به کار تیمی و عضویت در تیم های استارتاپی مخاطب نوآوردگاه هستند. حتی کسانی که ایده ای ندارند نیز میتوانند در نوآوردگاه شرکت کنند و با افراد دیگر تیم تشکیل دهند.

گاه به تمدن بشری در چند صد سال اخیر نشان می‌دهد که هر کدام از موج‌های توسعه که به اتفاق بزرگ اجتماعی منجر شده‌اند ریشه در توسعه فناوری داشته‌اند و به همین دلیل می‌توان به هر کدام از آنها یک برچسب اختصاص داد. به‌عنوان مثال موج توسعه چهارم متاثر از فناوری‌های همگراست. شرکت نوآوران فناوری‌های همگرای شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو (شزان) یک شتاب‌د‌هنده ترکیبی  در زمینه فناوری‌ها و محصولات پیشرفته خصوصا فناوری‌های همگرا (شناختی، زیستی، اطلاعات و نانو) یا به عبارتی  NBIC است. این شرکت با غنی‌سازی و حمایت از زیست‌بوم فناورانه کشور و همچنین تکمیل نظام  فرآیند نوآوری باز، با اولویت در زمینه‌های سلامت، انرژی، آب، امنیت و محیط زیست، ایده‌ها و تیم‌های شایسته را جذب می‌کند. شرکت شزان یک شتاب‌دهنده ترکیبی شامل مجموعه‌ای کامل از خدمات مورد نیاز برای رشد یک کسب‌وکار نوپا نظیر تامین منابع مالی، مشاوره، مربی‌گری، فناوری‌ها و تجهیزات مورد نیاز است و همچنین محیط کاری مطلوبی را در یک بازه زمانی در اختیار استارت‌آپ‌ها قرار می‌دهد

اگر شما دارای استعداد و انگیزه بالا و سخت کوش هستید
برای پیوستن به تیم ما، رزومه خود را ارسال نمایید...

فرصت های شغلی

اهداف ما

دلایل راه اندازی نوآوردگاه بر پایه نیاز های بررسی شده .

نوآوردگاه کسب و کار فناورانه رویدادی آموزشی-عملی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید برپایه ایده‌های فن‌آورانه خود، کسب و کاری راه‌ بیاندازید و آن را توسعه دهید.

نوآوردگاه کسب و کار فناورانه رویدادی آموزشی-عملی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید برپایه ایده‌های فن‌آورانه خود، کسب و کاری راه‌ بیاندازید و آن را توسعه دهید.

نوآوردگاه کسب و کار فناورانه رویدادی آموزشی-عملی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید برپایه ایده‌های فن‌آورانه خود، کسب و کاری راه‌ بیاندازید و آن را توسعه دهید.

تخصص های ما

مهارت و تخصص های ما در زمینه های مرتبط با نوآوردگاه

  • تحلیل و آنالیز 80%

  • برنامه ریزی 90%

  • برند سازی 50%

  • برنامه ریزی 70%

  • تسط در فناوری ها 95%

  • سرمایه گذاری 40%

گزارش نوآوردگاه

گزارش آماری فعالیت نوآوردگاه تاکنون

0+
رویدادهای پایان یافته
0+
تیم‌های سرمایه‌گذاری شده/جذب شتابدهی
0+
تعداد تیم ها
0+
تعداد کارآفرینان