نوآوردگاه بسته بندی هوشمند

زبانه های اولیه

پوستر/ Poster

نوآوردگاه بسته بندی هوشمند

فراخوان جذب ایده های نوآورانه برای برنامه شتابدهی

تاریخ برگزاری رویداد 22 تا 24 آبان ماه 1397

با گسترش بازار مواد­غذایی بسته بندی شده، تقاضا برای مواد­غذایی بسته بندی شده تازه نیز رو به افزایش است که اهمیت آن به دلیل افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای دستیابی به غذای تازه و ایمن، اهمیت مدت ماندگاری موادغذایی بسته بندی شده، کاهش ضایعات غذایی، کاهش هزینه ها و رفاه بیشتر مصرف کنندگان، روز به روز در حال افزایش است. در سالهای اخیر فناوری جدیدی در صنعت بسته بندی ظهور کرده است که با نام بسته بندی هوشمند شناخته می شود. این نوع بسته بندی در بسیاری از کشورهای جهان گسترش یافته است و توجه بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.

بسته بندی هوشمند بر روی بررسی و آگاهی از وضعیت محصول متمرکز می شود و به این طریق ایمنی و کیفیت محصول را اطلاع می دهد و همینطور این قابلیت را دارد که محصول را رهگیری کند و تولید کننده، فروشنده و مصرف کننده را از وضعیت محصول آگاه سازد و نظارت بر ماده غذایی بسته بندی شده را آسانتر کند.از جمله سیستم­های هوشمند در این نوع بسته بندی ها می­توان به شناساگرها، حسگرها و سیستم های تشخیص با فرکانس رادیویی اشاره نمود. شرکت بسپار پیشرفته شریف با همکاری شرکت شزان به دنبال توسعه کسب و کارهایی در حوزه بسته بندی هوشمند بر پایه ایده های خلاقانه شما می باشد.

رویداد نوآوردگاه بسته بندی هوشمند رویدادی است که حلقه ارتباطی بین تولید کنندگان، سرمایه گذاران و صاحبان ایده است و فرصتی برای شما که ایده هایتان را به چالش بکشید و از آنها کسب و کار بسازید. ما به شما کمک می کنیم که به ایده های خلاقانه خود تحقق ببخشید و کسب و کارهای موفق خودتان را راه بیاندازید. پس هر چه سریعتر به ما بپیوندید.

« نوآوردگاه » رویدادی آموزشی - عملی است که به کارآفرینان جوان آموزش می دهد که چگونه می توانند بر پایه ایده های نوآورانه خود، کسب ‌و کاری راه‌ بیاندازند و آن را توسعه دهند. در این رویداد به صورت خیلی ساده و قابل فهم، چالش ها و مراحل راه اندازی یک کسب و کار جدید در حوزه فناوری و روند توسعه و تجاری سازی یک محصول کاربردی مبتنی بر ایده فناورانه، شبیه سازی شده است. نوآوردگاه در مدت زمان 4 روز در تاریخ 21 الی 24 آبان ماه برگزار می شود. در این مدت شرکت‌کنندگان یاد می گیرند چگونه تیم تشکیل دهند، ایده‌هایشان را امکان سنجی کنند، مدل کسب ‌و‌ کارشان را طراحی کنند، طرح تجاری کسب ‌و‌ کارشان را تدوین کنند و همه این موارد را چگونه در مقابل سرمایه گذار ارائه دهند.

نوآوردگاه با اجرای Gamification یا بازی‌وار سازی خلاقیت را به رویدادهای کارآفرینی وارد کرده است. به نوعی که تیم ها در نوآوردگاه بودجه مجازی دریافت می کنند و باید هزینه ‌های کسب ‌و کارشان را به صورت شبیه سازی شده از آن بودجه پرداخت کنند. همچنین کارگاه های آموزشی نیز در قالب بازی برگزار می شود و تیم ها امتیازهایی را از مربیانشان دریافت می‌ کنند. در پایان نوآوردگاه تیم ها، طرح و ایده‌ هایشان را در مقابل شتابدهنده‌ها و سرمایه گذاران ارائه می دهند و تیم های برتر مورد حمایت قرار می گیرند.

برای حضور در این رویداد لازم است ابتدا در پیش رویداد (سرنخ) بصورت تیمی یا انفرادی ثبت نام کنید پس از برگزاری پیش رویداد، فرصت تیم سازی (و یا تکمیل تیم) و ایده­ پردازی تا قبل از رویداد نوآوردگاه وجود دارد تا با آمادگی کامل بصورت تیم/ایده در رویداد اصلی حضور پیدا کنید.

برای ثبت نام کلیک کنید

 

 
 
 

سخنرانان

مربیان/ Mentors

محل برگزاری/ Event Place

شماره های تماس:

  • مدیر نوآوردگاه:09106730988
  • mh.mahmoodi@shezan.ir مدیربرنامه شتابدهی

آدرس:

تهران، تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان

صندوق نوآوری و شکوفایی