نوآوردگاه بازی‌های رایانه‌ای حرکتی اصفهان

زبانه های اولیه

پوستر/ Poster

نوآوردگاه بازی‌های رایانه‌ای حرکتی اصفهان

نوآوردگاه بازی‌های رایانه‌ای حرکتی اصفهان تلاشی برای یک داستان جذاب و کاربردی از ترکیب بازی‌های رایانه‌ای با ورزش و درمان است. تیم‌ها مجاز هستند قبل از رویداد، نمونه یا مدل محصول خود را آماده کنند و در طول برگزاری رویداد تنها روی جنبه‌های تجاری‌سازی و جذب سرمایه‌گذار و مدل کسب‌وکار و ... کار کنند، این رویداد فرصت خوبی برای جذب سرمایه برای ایده‌های استارت‌آپی در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای-حرکتی است. تیم‌های شرکت‌کننده منتخب این رویداد تا سقف ۵۰ میلیون تومان سرمایه‌ی نقدی و ۲۵ میلیون تومان خدمات استقرار در مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان دریافت می‌کنند و سرمایه‌گذاران حرفه‌ای از mvp تا توزیع محصول در بازار در کنار آن‌ها خواهند بود. بنابراین به این رویداد به چشم یک رقابت کوتاه‌مدت نگاه نکنید همچنین همزمان با این رویداد، همایش ملی «استئوآرتریت: از تحقیق تا بالین» در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار می‌شود و فرصت خوبی برای نمایش بازی‌های رایانه‌ای به هدف درمان آرتروز به متخصصان سراسر کشور و یافتن سرمایه‌گذار و مشتری وجود خواهد داشت.شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های این رویداد، گواهی معتبر از طرف مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان دریافت می‌کنند که برای ورود به شتاب‌دهنده‌های آواتک، آواگیمز و شزان امتیاز مثبتی به شمار خواهد آمد.

 

این نوآوردگاه در تاریخ 28  تا 31 شهریورماه در دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود و فرصتی برای ارائه‌ی محصولات مبتنی بر ترکیب بازی رایانه‌ای و حرکت است.

 

 

برای مشاهده گزارش رویداد کلیک کنید.

 

نحوه اجرای رویداد

ثبت نام و ایجاد حساب کاربری

مرحله اول: نخست تمامی متقاضیان با ثبت نام و تکمیل اطلاعات پروفایل خود حساب کاربری ایجاد می‌کنند.

عضویت در رویداد

مرحله دوم: پس از ایجاد حساب کاربری با درخواست عضویت در رویداد مورد نظر، ایده خود را ثبت و سپس اعضاء تیم خود را وارد نمایید. (هر تیم شامل 3 تا 5 نفر است.)

آموزش و شروع کار گروهی

مرحله سوم: ثبت‌نام کنندگان طی 4 تا 5 روز تمرین و کار گروهی با دریافت آموزش‌ها و خدمات مورد نیاز، کسب و کار مبتنی بر ایده خود را توسعه می‌دهند.

ارائه مدل اولیه کسب و کار

مرحله چهارم: پس چند روز فعالیت مستمر بر روی ایده، تیم‌ها در نوآوردروز مدل اولیه کسب و کار خود را به داوران ارائه می‌نمایند.

ارزیابی و انتخاب برتر

مرحله پنجم: پس از نقد و بررسی ارائه‌ها توسط کمیته ارزیابی در یک بازه زمانی چند روزه تیم‌های منتخب برای ورود به فاز شتابدهی و جذب سرمایه معرفی می‌شوند.

ادامه

مربیان/ Mentors

محل برگزاری/ Event Place

شماره های تماس:

  • مدیر نوآوردگاه: 09106730988

آدرس:

اصفهان، دروازه شیراز دانشگاه اصفهان

تالار پیامبر اعظم (ص)

حامیان/ Supporters