داستان تیم نیمکت خورشیدی

زبانه های اولیه

گروه انینو اولین پروژه‌ی خود را با ساخت خودرو الکتریکی شروع کردند با این هدف که در آینده‌ای نزدیک ایرانی پاک و هوشمند بسازند .
آنها بعد از ۶ ماه اولین شکست خود را تجربه کردند 
و این شکست منجر به پاشیده‌ شدن تیم و از دست دادن امید برای ساخت خودروی الکتریکی شد.اما این شکست راهی برای بیدار شدن و محکم قدم برداشتن گروه انینو برای اهداف خود بود.
صدرا شکری و اشکان بابایی اعضای اصلی گروه دوباره اقدام به ایده‌پردازی و تشکیل تیمی با قدرت و با انگیزه تر کردند.تیم جدید انینو علاوه بر اشکان بابایی و صدرا شکری تشکیل شده از سه نفر از دانشجویان نخبه دانشگاه امیرکبیر از جمله آقای سید سعید آقایی و یک طراح هنرمند به نام خانم صبا مهدی می‌باشد .
گروه بعد از توافق بر سر ایده جدید اقدام به طراحی نیمکت، آلاچیق و درخت خورشیدی هوشمند کردند.مبلمان شهری که برق خود را از انرژی خورشید میگیرند و شرایط را برای شارژ لوازم الکترونیکی و همچنین تبلیغ بر روی مانیتور مبل و یا بدنه آن را فراهم میکند. آنها برای صعود به مراتب بالاتر در رویداد های مختلف شرکت کردند و علاوه بر دریافت جایزه سومی ایده های نو در رویداد بومتک توانستند با شرکت در رویداد نوآوردگاه شزان در نمایشگاه اینوتکس سال ٩۶ در شرکت شتابدهنده شزان پذیرفته شوند.در حال حاضر گروه فناوری انینو به یاری خداوند و با تیمی قدرتمند و با همکاری شرکت شتابدهنده شزان  در حال به ثمر نشاندن تلاش های خود برای فروش محصولات خود هستند.